🔔 АКЦІЯ ! Знижка на товар - 15% по промокоду 👉 LITO
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб: 12:00–18:00

0
Мій кошик

Bemeta

Чеська компанія Bemeta Design спеціалізується на виробництві аксесуарів для ванних кімнат. Її заснував у 2004 році Зденек Жалковський. Головні виробничі потужності компанії розташовані у місті Жатчани Південно-Моравського краю.

Продукція компанії відзначена золотою медаллю за “серію аксесуарів для ванних кімнат, що найбільше продається” на конкурсі SHK Будівельного ярмарку в Брно в 2007.

Компанія динамічно розвивається, постійно вдосконалює процес виготовлення продукції, співпрацюючи при розробці концепцій з відомими європейськими дизайнерами. Керівництво компанії переконане – найкращі рішення – найпростіші рішення. У цьому полягає основне посилання дизайну аксесуарів для ванної Bemeta - він максимально простий, практичний, і тому актуальний всупереч будь-яким віянням моди.

Вся продукція Bemeta відповідає європейському стандарту ISO 9001, є екологічно чистою та повністю безпечною для здоров'я.

Асортимент аксесуарів Bemeta

Під цим брендом виробляють практично все, що вам знадобиться у ванній кімнаті. Поворотні косметичні дзеркала, гачки для одягу, тримачі для зубних щіток, туалетного паперу, йоржиків. Планки для рушників та душових кабін, контейнери для рідкого мила та багато іншого.

Розгорнути

Немає товарів

Вгору