Sklad Santehniki - Якісна сантехніка для всіх 
 

У нас Ви можете безпечно оформити замовлення, а ми доставимо його у найкоротші терміни. 

Що ми пропонуємо ?

У нас ви знайдете сертифіковану продукцію GROHE, Agua, Grohe QuickFix, Ibergrif, Kroner для душу, ванної, кухні, туалету, SPA, а також системи і датчики для «розумного будинку».
Водоочищення та водопідготовка системи зворотного осмосу, фільтри механічного очищення, фільтраційні установки Ecosoft, Organic, Новая Вода

Набори GROHE All in One, в які входять сантехнічні інсталяції, підвісні унітази, установки гігієнічного душа і змішувачі.
Готові комплекти для душа, душові шланги, гарнітури, термостати та інші елементи комфортної і багатофункціональної душової.
Широкий вибір мийок з нержавіючої сталі та композитного граніту, мийки з нижнім монтажем: де стиль зустрічається із практичністю!
Змішувачі, системи сортування сміття. Якщо ви хочете заощадити свій час на підбір окремих комплектуючих, співробітник магазина допоможе вам підібрати готовий набір з урахуванням особливостей вашої кухні або ванної кімнати.
Панелі змиву, системи інсталяції, гігієнічні душі та інше обладнання для санвузла.
Сифони, вентилі, шланги, картриджі і весь спектр необхідних аксесуарів для простої і швидкої установки сантехнічного обладнання та його зручного використання.
Для СПА можна придбати унікальне високотехнологічне обладнання з функціями підвищеного комфорту, наприклад, душові системи серії F і F-Digital Deluxe GROHE.
Для отримання додаткової інформації, будь ласка, зателефонуйте або напишіть у чат.