Гарантії

На весь товар, куплений в інтернет-магазині Sklad Santehniki, поширюється дія закону «Про захист прав споживача».

Вся продукція представлена в магазині, має офіційну гарантію від виробника. Безкоштовне гарантійне обслуговування надається у авторизованих сервісних центрах протягом терміну, зазначеного у документах на товар.

Підставою для гарантійного ремонту є правильно заповнений гарантійний талон і чек. За відсутності сервісний центр може відмовити у безкоштовному гарантійному ремонті. Крім того, відмовити у гарантії можуть:

  • при недотриманні покупцем вимог виробника, зазначених у гарантійному документі або правил експлуатації, зазначених в інструкції
  • після самостійного ремонту
  • у разі розбирання виробу, внесення змін до його конструкції та інших втручань, не передбачених інструкцією
  • при недбалому зберіганні чи транспортуванні власником.

При цьому згідно з п. 3 ст. 4 Закону України «Про захист прав споживача» перед початком експлуатації покупець зобов'язаний ознайомитись з інструкцією та правилами експлуатації придбаного виробу.

Повернення

Якщо при отриманні ви виявили, що товар не відповідає вказаному в замовленні, вам не подобається зовнішній вигляд або виявились видимі дефекти, відразу ж повертайте замовлення кур'єру. Ми обов'язково замінимо його.

Якщо якісний (робочий без дефектів) товар з якихось причин не підійшов, його можна обміняти або повернути в магазин протягом 14 днів з дня покупки. Для цього мають бути дотримані декілька умов:

  • Товар не користувалися. Не видно механічних пошкоджень, слідів використання, розтину, потрапляння на упаковку або всередину виробу води. Немає потертостей, подряпин, сколів.
  • Збережено товарний вигляд. Товар повністю укомплектований, на ньому збереглися всі ярлики, наклейки, заводське маркування, інструкції. Упаковка не пошкоджена.
  • Є усі документи на товар. Збереглися гарантійний талон, квитанція або товарний чек, які підтверджують придбання.

Для оформлення повернення необхідно написати заяву, в якій вказати причину повернення, форму – заміну або повернення грошей, дані про покупця – серію та номер паспорта, ідентифікаційний код, дані про товар – найменування, серійний номер, дату та вартість продажу.

Якщо товар не працює, обміняти його або повернути можна лише після отримання висновку із сервісного центру про заводський брак або неможливість гарантійного ремонту.