🔔 АКЦІЯ ! Знижка на товар - 15% по промокоду 👉 WINTER
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб: 12:00–18:00

0
Мій кошик

Hansgrohe

Історія успіху та цінності бренду hansgrohe Історія та інновації компанії  Hansgrohe — потужна та успішна компанія з понад 120-річною історією.  

У 1901 році підприємець Ханс Грое започаткував бізнес у невеликому містечку Шильтах у Шварцвальді. Саме цей рік став початком історії успіху бренду hansgrohe, яка триває й донині. 
Ханс Грое передбачив, що душ може стати доступною та економічною альтернативою тривалому процесу купання у ванній. У наступні десятиліття підприємець зробив значний внесок у розвиток культури душу, ставши першопрохідцем санітарно-гігієнічної галузі Німеччини та всього світу. 
 З 1928 року ручний душ, винайдений Хансом Грое, став зручною альтернативою верхньому душу. 
А у 1953 році засновник компанії винайшов стінову панель, завдяки якій можна було прикріпити ручний душ на зручній висоті. 
Зараз жоден душ складно уявити без такого устаткування, але у 50-ті роки минулого століття ідея Ханса Грое була новаторською! У 1968 році молодший син Ханса Грое, Клаус Грое, почав брати участь в управлінні компанією. Він зосередився на піклуванні про довкілля та на сталому розвитку, всіляко сприяв розробці енерго- та водозберігаючих продуктів і приділяв увагу екологічному та ресурсоефективному виробництву. 
У 1977 Клаус Грое очолив компанію та успішно керував нею протягом 33 років. Сьогодні він є почесним головою Наглядової ради Hansgrohe.  
Двоє синів Клауса Грое продовжують сімейні бізнес-традиції. Ричард Грое сприяв перетворенню бренду hansgrohe на всесвітньо відому преміальну марку завдяки впровадженню численних інноваційних рішень. 
А його брат Філіп Грое відповідав за дизайнерський бренд AXOR протягом 15 років. 
Співпрацюючи з відомими дизайнерами (як-от Філіп Старк і Патрісія Урквіола), він здобув для колекцій цього бренду міжнародне визнання.   
Отже, бізнес, який Ханс Грое розпочав у 1901 році у невеликому містечку у Шварцвальді, нині є потужною компанією з 33 філіями, 22 офісами продажу та понад 4700 працівниками в усьому світі.  
Цінності бренду hansgrohe Якість Бренд hansgrohe пропонує споживачеві лише високоякісні продукти, що абсолютно безпечні при використанні з питною водою та пройшли численні випробування на витривалість. 
Однак поняття якості для нас означає набагато більше, ніж просто гарантія довговічності й надійності виробів. 
Ми дбаємо як про якість продукції, так і про якість дизайну, виготовлення та якість послуг.  
Усі наші продукти розраховані на тривалий термін служби. 

Ми поєднали простоту використання, інтелектуальні функції, простоту монтажу та різноманітні технології, що сприятимуть збереженню вашого бюджету. 
Продуманий дизайн наших виробів поза короткочасними трендами. Все для того, аби ви могли насолоджуватися їхньою естетикою та функціональністю якомога довше. 

Ми обираємо високоякісні та безпечні матеріали для виготовлення всіх наших продуктів та аксесуарів. А якість обслуговування hansgrohe завжди на високому рівні.  Дизайн Наразі hansgrohe має понад 600 нагород у 50 міжнародних дизайнерських конкурсах. 
Усі вони є чудовим підтвердженням того, що дизайн наших виробів є позачасовим, естетичним і високофункціональним. Уже понад 30 років ми співпрацюємо з командою талановитих дизайнерів 

Phoenix Design — саме вони розробили зовнішній вигляд ключових позицій бренду.  Hansgrohe орієнтується на потреби споживачів, тому дизайн ніколи не є самоціллю: він обов’язково має поєднуватися з функціональністю. У нас є продукція в будь-якому стилі (сучасному, класичному, авангардному) — обирайте те, що до вподоби саме вам і що підходить для інтер’єру вашої ванної кімнати або кухні.  
Традиції та інновації Ми можемо впевнено сказати: наші ідеї завжди випереджали час, а прагнення до інновацій було рушійною силою. Про це свідчать численні патенти та нагороди компанії.  
Нині, купуючи надсучасний продукт hansgrohe для ванної кімнати чи кухні, ви отримаєте вигоду від усього досвіду, накопиченого компанією.  
Відповідальне ставлення до довкілля Hansgrohe пропонує споживачам безпечні та ефективні продукти та послуги. Відповідальне використання вичерпних ресурсів й уникнення шкідливого впливу на довкілля для нас у пріоритеті.  
Використання інноваційних технологій (як-от EcoSmart або CoolStart) корисне як для наших клієнтів, так і для навколишнього середовища. Адже в нинішніх умовах зміни клімату продукція має використовуватися ефективно, водночас економлячи ресурси.  
Ми постійно розширюємо асортимент економічних і екологічних товарів. 
Це дає вам можливість піклуватися про планету щодня без зайвих зусиль, економлячи питну воду та енергію для її нагрівання.  
Досвідчені фахівці hansgrohe під час лабораторних досліджень і розробки ретельно випробовують кожну деталь нового продукту. 
Ми працюємо над новими матеріалами та ефективними виробничими процесами, що дають змогу заощаджувати цінні ресурси. 
Отже, ми вже зараз закладаємо основи майбутніх інновацій та стійких технологій виробництва. Зустріньте красу води разом з hansgrohe!

Розгорнути

Немає товарів

Вгору