🔔 АКЦІЯ ! Знижка на товар - 15% по промокоду 👉 LITO
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб: 12:00–18:00

0
Мій кошик

IMPRESE

Imprese

Чеський виробник сантехнічної продукції "Imprese SRO" спочатку був заснований як фабрика з виробництва комплектуючих (корпусів змішувачів) для відомих європейських брендів. З часом та накопиченням досвіду самою компанією, виробник перейшов на виробництво продукції під власною торговою маркою.
Основною концепцією виробництва стало використання як власних розвинених потужностей для корпусів змішувачів, так і тісне співробітництво з європейськими виробниками комплектуючих (картриджів, аераторів).
В основу концепції стилю було закладено простоту форм у поєднанні з ергономічністю та вишуканим дизайном, тому слоганом компанії стало "Стиль добрих традицій". Продукція компанії "Imprese SRO" легко вписується в інтер'єри будь-яких ванних кімнат за рахунок широкого вибору виробів - від економ-класу до колекційних дизайнерських серій.

Одним з важливих кроків на шляху розвитку компанії "Imprese SRO" стало впровадження багаторівневого контролю за якістю продукції, що випускається. Вся продукція проходить ретельну обробку та контроль на кожному етапі виробництва, від "болванки" до готового виробу.
Етапи контролю
- Вхідний контроль: вибіркова перевірка кожної партії сировини (сировина - латунь, комплектуючі - картриджі, кран-букси, шланги гнучкого підведення та ін.)
- Он-лайн контроль: суворий контроль на кожному етапі технологічного процесу виробництва
- Контроль на виході: 100% контроль перед відвантаженням продукції

Для комплектації своєї продукції компанія Imprese SRO обрала картриджі іспанського виробника SEDAL, які мають міжнародний сертифікат ISO9001. Виробник гарантує 5 років безперебійної роботи та точне регулювання напору та температури води при високому та низькому тиску. Картридж працює з мінімальним рівнем шуму за європейськими стандартами – між 17 та 19 децибелами, що відповідає класу А.
Щоб надати виробам гарного дзеркального блиску, компанія використовує метод електрохімічної гальванізації. p align="justify"> Важливим етапом, який впливає на якість хромового покриття, є підготовка деталей до хромування. Виробничі потужності "Imprese SRO" оснащені сучасним автоматизованим обладнанням для шліфування та полірування латунних деталей.
Виробник "Imprese SRO" зі свого боку гарантує постійну якість хромованого покриття, яке не втрачає початкового блиску і не темніє протягом експлуатації.

Гарантія: Виробник надає гарантію 5 років на нерухомі деталі, хромове покриття та картридж.

Розгорнути

Немає товарів

Вгору