Безумовна надійність

Як це працює та за рахунок чого з’єднання з PPSU герметичні?

Готове з’єднання складається з фітингу, труби та кільця. Якщо розглянути змонтоване з’єднання то, по-перше, на зображенні видно, що труба прийняла форму замка фітинга, цей фактор впливає на збільшення площі контакту труби з фітингом, що в свою чергу сприяє спротиву стосовно проникнення рідини між проміжків.

По-друге, видно, що зовнішній діаметр труби та кільця в цілому збільшився (приблизно на 16%). Оскільки труба та кільце виготовлені з поліетилену, який прагне повернутись до початкового стану, це також сприяє ущільненню труби та стисненню проміжків між трубою та фітингом. Усі ці фактори працюють разом, та призводять до того, що з’єднання такого типу дуже міцні та мають всі передумови, аби забезпечити надійне, герметичне з’єднання. На сайті FADO можна подивитися відео про тестування системи FADO Fast Line на герметичність.

Найуважніші могли помітити, що в асортименті системи FADO Fast Line також присутні фітинги з латуні. Це головним чином тому, щоби за запитами наших споживачів (щодо чого було проведено спеціальне опитування), забезпечити в асортименті наявність фітингів із різьбовими з’єднаннями. В системі FADO Fast Line усі фітинги з різьбою виготовлені з латуні, див. рис. 1. Це було побажанням наших клієнтів за для зменшення ризиків при монтажі різьбових з’єднань, але в подальшому можливо в асортименті FADO також з’являться різьбові фітинги з PPSU.

Герметичне з’єднання за три кроки
Які особливості монтажу та використання даної системи?

Одним із найважливіших факторів при виборі систем фітингів є швидкість та простота монтажу. Завдяки відсутності необхідності використання ущільнюючих матеріалів та використанню лише одного інструменту система FADO Fast Line завжди буде попереду інших стосовно швидкості та простоти монтажу.

Лише три кроки відділяють інсталятора від змонтованого з’єднання.

  1. Встановити кільце на трубу до упору.
  2. Спеціальним інструментом розширити трубу.
  3. Швидко встановити на фітинг розтягнуту трубу з кільцем до упору.

Важливо розуміти, що ці з’єднання працюють за рахунок фізичних властивостей пластику, а саме пружності при розтягу. Як відомо зі шкільної програми фізики, при зменшенні температури молекулярні зв’язки стають слабшими та втрачають свої здібності до розтягу або інших деформацій. Отже,  монтаж при низьких температурах необхідно проводити з попереднім прогріванням фітингів та труб. Також треба бути уважним та дотримуватись загальних правил монтажу, особливо уникати встановленню з’єднань під натягом або у місцях укладання, схильних до деформації.