Kroner - Сушки для рушників з нержавіючої сталі, які відповідають усім технічним умовам будинкової опалювальної системи. Вони не бояться іржі та подряпин, швидко висушать рушники, промоклі речі, випрану білизну, не дозволять затриматися у ванній кімнаті вогкості та плісняви.

 

Сушки для рушників з нержавіючої сталі

У зв'язку з високою популярністю модельний ряд сушки для рушників на ринку представлений великою кількістю варіантів різних розмірів, форм і матеріалів виготовлення. Найбільш покупними є сушки для рушників з нержавіючої сталі. Це пов'язано з високим рівнем теплопровідності, довговічністю, широким асортиментом та доступною ціною.

Сушки для рушників Kroner для ванної - це пристрої, що виконують одночасно кілька функцій: просушування білизни, підтримання комфортного мікроклімату в приміщенні і його якісний прогрів.
Види сушки для рушників з нержавіючої сталі

За типом підключення сушки для рушників Kroner з нержавіючої сталі поділяються на:

Водяні;

Електричні;

Кожен варіант має власну специфіку. Правильний підбір сушки для рушників для конкретного приміщення полягає в докладній оцінці характеристик моделі.

Водяні моделі
 

Принцип функціонування водяного сушки для рушників полягає в прямій залежності від системи центрального гарячого водопостачання. Виріб приєднується до основної труби і починає циркулювати гаряча вода. Водяні сушки для рушників порівняно довго прогріваються, але і тепло вони зберігають також довго.

Сьогодні трубами тече досить жорстка вода з домішками. Щоб уникнути деформації та поломки виробу, варто звернути увагу на матеріали, стійкі до корозії. Основним у цьому переліку є якісна нержавіюча сталь, слідом оброблена чорна сталь та інші кольорові метали.

 

Щоб правильно вибрати водяний сушка для рушників з нержавіючої сталі, важливо перевірити його технічні характеристики і їх відповідність існуючій системі водопостачання. Часто виріб страждає через надмірне навантаження та низький робочий тиск, а також через недостатню товщину стінок.

Сушка для рушників з нержавіючої сталі марки Kroner з товщиною не менше 2 мм – це чудовий варіант для будь-якої системи. Матеріал зможе витримати вплив води низької якості, високий тиск та сильне зовнішнє навантаження.

 

Електричні моделі

Електричні сушки для рушників також можуть виготовлятися з нержавіючої сталі. Але вони підключаються безпосередньо до джерела електроенергії, а не до води. В цьому випадку нержавіюча сталь:

Надовго зберігає тепло сушки для рушників;
Може бути представлена ​​в будь-яких формі, що сподобалися, і кольорі;
Стійка до зовнішніх та внутрішніх впливів.
Однак до недоліків електричних моделей можна віднести високу вартість виробів та повну залежність від електрики.

Особливості вибору рушникосушарки з нержавіючої сталі

Нержавіюча сталь має масу вагомих переваг. Вона надійна, стійка до корозії та високого тиску (до 15 бар), ефектно виглядає. Рушникорушник з нержавіючої сталі можна покрити шаром хрому і відполірувати, тоді він обов'язково стане розкішним доповненням інтер'єру ванної кімнати.

Якщо хочете купити сушка для рушників водяна з нержавіючої сталі важливо ретельно підійти до вибору, адже через підвищений попит вироби підробляються і виробляються в низькій якості. Щоб сушки для рушників виявився якісним і прослужив довгий час, зверніть увагу на якість швів від зварювання. Вони мають бути рівними та гладкими. Також виріб має супроводжуватись необхідною документацією.
Сушка для рушників Kroner з нержавіючої сталі – це чудовий варіант для приміщень з центральним або індивідуальним водопостачанням. При цьому форму, розмір та технічні характеристики можна вибрати в залежності від потреб кімнати та її власників.