Вибрати та купити кухонну мийку вже не просто

Кріплення знизу чи згори? Подвійна чи одинарна? Граніт чи нержавіюча сталь? З такою кількістю доступних варіантів вибір може бути напруженим та заплутаним!

Ми розповімо вам про плюси та мінуси раковин з нержавіючої сталі та граніту, і сподіваємось вибрати буде трохи простіше!

Мийки з нержавіючої сталі пройшли довгий шлях за ці роки. Вони залишаються надзвичайно популярними, широко використовуються в ресторанній індустрії через їхню виняткову довговічність. Технологічні та дизайнерські розробки відкрили величезну різноманітність стильових рішень та варіантів комплектації.

Одним словом, нержавіюча сталь вже не нудна, вона може бути гарною. Нержавіюча сталь також органічно поєднується з іншими кухонними приладами з хрому та нержавіючої сталі, такими як духовки, посудомийні машини та холодильники, створюючи цілісний вигляд у всьому просторі. І на додачу до всього, нержавіюча сталь на 100% придатна для вторинної переробки, тому ви знаєте, що вносите свій внесок у захист навколишнього середовища!

Тим не менш, деякі недоліки при покупці раковини з нержавіючої сталі можуть полягати в їхній схильності до подряпин та старіння з часом. Ви також повинні знати калібр або товщину сталі, так як це дає гарне уявлення про якість та довговічність.

Чим тонша сталь, тим більша ймовірність її пошкодження або вм'ятини. Для деяких людей шум, що виникає при падінні столових приладів або каструль в раковину з нержавіючої сталі, може стати справжнім головним болем, тому обов'язково купуйте якісну мийку і переконайтеся, що вона має покриття грунтовки, що забезпечує достатню звукоізоляцію.

Вибір гранiтної мийки може стати справжньою родзинкою вашої кухні! Гранітна раковина зазвичай складається приблизно з 80% граніту та 20% акрилової смоли, що забезпечує довговічність, з якою важко зрівнятися! Вибір граніту також означає, що ви отримуєте раковину, стійку до подряпин, плям і температур, що означає, що вам нема про що турбуватися, коли ви готуєте на кухні. Залежно від бренду можна вибрати з багатьох кольорів, які добре поєднуються з більшістю дизайнерських планів. Приклавши трохи турботи та уваги, ви зможете насолоджуватися гарним гранітним миттям рік за роком.

У порівнянні з мийками з нержавіючої сталі існує більше обмежень на вибір конфігурації для граніту, проте є з чого вибирати! Якщо ви живете в районі з «жорсткою водою», власники раковин із темного граніту виявили, що відкладення вапна можуть залишати над раковиною білий наліт, але цього можна уникнути, завжди ополіскуючи та висушуючи раковину після використання. Щоб ваша гранітна раковина виглядала чудово, вам потрібно слідувати кільком інструкціям з догляду, але це того варто.

В цілому, обидва типи мийок мають велику довговічність і функціональність, тому все залежить від стилю. Подумайте, яка раковина найкраще поєднуватиметься з дизайном ваших кухонних стільниць, шаф, змішувачів та побутової техніки. Тоді, поки ви купуєте якість, будьте впевнені, що ви отримуєте чудову раковину, яка витримає випробування часом!