Дизайн-радіатори повністю змінили стандартне уявлення про опалювальне обладнання.

Вони є частиною декору, причому добре виконують свою функцію. Щоб переконатись, що саме дизайн-радіатори опалення – це ідеальне рішення для дому, потрібно розібратися в особливостях цих виробів.

Переваги дизайн-радіаторів

Радіатор вертикальний дизайнерський набрав популярності серед користувачів завдяки певній низці переваг:

У створенні даного опалювального обладнання особлива увага приділяється зовнішньому вигляду виробів – в асортименті магазинів представлені пристрої різних форм: стандартні трубчасті, цікаві опуклі моделі, змійки, є можливість підібрати вироби з додатковим декоруванням дзеркал тощо, дизайн-радіатори виготовляються залежно від бажання клієнта.

Більшість відомих компаній, що створюють дизайн-радіатори опалення, пропонують великий вибір кольорів, таким чином можна підібрати пристрій, який не виділятиметься на загальному тлі або стане яскравим акцентом у приміщенні.
Радіатор вертикальний дизайнерський має конструкцію, за допомогою якої збільшується віддача тепла – він не просто краще виглядає, у нього більша продуктивність та інші технічні характеристики, якщо порівнювати з чавунними батареями.
Дизайн-радіатори – це рідкісне поєднання ідеального зовнішнього вигляду та бездоганної якості всіх комплектуючих. Для опалювального обладнання представленого типу характерна довговічність, практичність, стійкість до зношування.

Як встановлюються дизайн радіатори опалення

Нічого складного у монтажі конструкцій немає. У комплекті з обладнанням надаються всі необхідні деталі для монтажу, перехідники. Радіатор вертикальний дизайнерський за всіма параметрами відповідає встановленим стандартам такого обладнання. Дизайн-радіатори опалення можна встановлювати як у стару опалювальну систему, так і в нову. У цьому продуктивність залежить від цього, яка їх використовується. Вироби надаються різних розмірів, тому їх можна монтувати у вільне місце у приміщенні. Класична схема установки під вікном не є актуальною. Вертикальний радіатор дизайнерський має довжину більше, ніж ширину. Встановлюється пристрій на стіні. Дизайнерське опалювальне обладнання - ідеальне рішення для сучасного будинку чи квартири!