Незалежно від того, чи будуєте ви свій перший будинок, чи ремонтуєте ви вже існуючий, необхідність вибору правильного крана може бути страшною. Кухонний змішувач, ймовірно, буде найчастіше використовуваним предметом на вашій кухні, оскільки сьогодні на ринку представлено безліч варіантів. Ми рекомендуємо вам виходити із трьох міркувань.

 

1. Позиціювання

 

Де на вашій кухні стоятиме ваш змішувач? На острівці, під вікном, ліворуч чи праворуч від раковини? Позиціонування відіграє у прийнятті рішення. Наприклад, якщо ваш кран має бути на острові, ви хочете, щоб кран виділявся чи зливався з ним?

Якщо ваш кран повинен бути біля вікна, чи ви хочете, щоб він знаходився під підвіконням або над ним? Положення вашого крана визначатиме розмір вашого крана. Натискання в неправильному положенні може мати приголомшливий або пригнічуючий ефект залежно від розміру.

 

2. Тип раковини

 

Тип раковини також відіграє велику роль у виборі змішувача. Ви хочете, щоб колір відповідав вашому крану та раковині? Ваша раковина буде подвійною чи одинарною? Вибраний тип раковини може виключити певні кольори або функції. Все залежить від особистих переваг, але деякі кольори виглядають краще за інші. 

В даний час у змішувачі є набагато більше компонентів. Наприклад, вам потрібен висувний душ чи кран, який змінює тиск води? 

Висувний вилив - відмінний варіант для раковин з двома чашами, тоді як раковини з однією чашею менше 500 мм (ширина) найкраще підходять для звичайних змішувачів.

3. Колірна палітра

 

При виборі обробки змішувача важливо враховувати палітру кольорів вашої кухні. Поєднання ручок шафи, стільців, шаф та інших деталей з вашим краном може підняти загальний вау-фактор вашої кухні.

Латунне оздоблення стає все більш популярним, але є кілька речей, які ви повинні вивчити перед покупкою.

Маючи безліч доступних латунних кранів, вибір правильного для вашого приміщення може бути складним завданням, але не турбуйтеся. Подумайте про зовнішній вигляд вашої кухні у довгостроковій перспективі, ви хочете, щоб колір латуні залишався колишнім чи патина?

 Змішувач, який згодом покриється патиною, є результатом природного потьмяніння, що утворюється на поверхні, альтернативою є поліровані латуні, які покриваються лаком для збереження кольору змішувача.

Чорні змішувачі також набирають популярності.

Не існує зведення правил щодо вибору правильного змішувача для вашої кухні, але з урахуванням цих міркувань ми сподіваємося, що ви станете на один крок ближче до свого ідеального простору.