Інновації, якість та дизайн!

Група Hansgrohe з більш ніж сторічною історією зі Шварцвальда на півдні Німеччини має два бренди: дизайнерський бренд AXOR для розкішних ванних кімнат та кухонь та hansgrohe – бренд преміум-класу для товарів для ванних кімнат та кухонь. Фірмові змішувачі, душові системи та товари для кухні відрізняються інноваційними технологіями та сучасними дизайнерськими рішеннями.

Важливими ключовими словами для нас є якість продукції та економія води, що дбає про навколишнє середовище і означає зниження витрат на енергію та воду для споживачів без втрати зручності використання. На всю продукцію hansgrohe та AXOR надається 5-річна гарантія.

Бренди Hansgrohe Group здобули безліч нагород у різних категоріях, у тому числі понад 600 нагород за дизайн.

Hansgrohe

Hansgrohe створює інноваційні рішення для кухонь та ванних кімнат, які поєднують у собі інтелектуальну функціональність, видатний дизайн та незмінну якість.

Змішувачі для ванних кімнат, кухонні змішувачі, кухонні мийки, змішувачі для біде, душі для біде, душі, душові системи, аксесуари для ванних кімнат, зливні та переливні системи, iBox, душові та змішувальні системи, що вбудовуються. Електронні та відключені крани. Технологія EcoSmart для економії води та енергії.